Ankara Güzel Sanatlar Moda tasarım Stilistlik Okulu’nu bitirmiş ve akabinde kişisel gelişime yönelik pek çok eğitimi de bir yıl içerisinde aldıktan sonra artık

güzellik uzmanlığı, usta öğreticilik, profesyonel makyaj, spa ve güzellik merkezlerinin yönetim eğitimleri, Moda Tasarım ve Stilistlik Sertifikası, Yaşam Koçluğu, NLP, Kurumsal Koçluk, Yöneticinin Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitimle birleşen Stil İmaj ve Marka Danışmanlığı ile ticaret geçmişimle yeni aldığım sertifikaların da varlığı, Zstyling çatısı oluşturmamda önemli rol oynadı. İçi dolu çok büyük bir network ağı ile sahada en iyilerle yapılan çözüm ortaklıklarıyla yol aldığım sağlam temelli bu işletmeyi, Ankaralılara hatta tüm Türkiye’ye ulaştırabilme şansına da erişmiş oldum.

 

Benim yaşam enerjim sevgi, inanç ve bilgi diliyle... Bunları çözdükten sonra herkes için çok daha kolay ve enerjik olduğuna inanıyorum yaşam yolculuğunun...

 

Ben bu yola “Hayatın her dokusunda moda” diyerek çıktım. Kişisel gelişimden

estetiğe, zarafetten protokole, hayalden gerçeğe kısacası aldığımız nefese kadar her şeye moda yükledim. Modadan nefret ediyorum ama aynı zamanda modayı seviyorum! Kim ya da ne olursak olalım, hepimiz her sabah uyanınca ilk iş olarak giyiniyoruz. Moda, her gün kendimizi nasıl hissedip, bunu dışarıya nasıl yansıttığımızla ilgilidir. Bu benim için derin bir konu. Moda aslında sade ama klas görünümünü destekleyen Prada’nın bu cümlelerinde gizli sanırım: “Sıra dışı giyinmek, emek ister.”

 

Kişisel stil ve imajınızı doğru bir biçimde oluşturup etkin bir biçimde kullanırsanız, hem iş ve sosyal hayatınızda, hem de özel hayatınızda tüm hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz ve bütün kapılar size açılır. Bu kesinlikle kanıtlanmış bir gerçektir.

 

“Amaç insanları değiştirmek değil, kim olduklarını kıyafetlerle anlatma fırsatı vermektedir.” Dries Van Noten